UAB „E.I.R. international forwarding

Perkūnkiemio g 7. Vilnius LT-12131
Įmonės kodas:301888560
PVM kodas: LT100004342615

Bankas: AB SEB bankas
Banko kodas: 70440
a/s: LT47 7044 0600 0653 7246
S.W.I.F.T.: CBVILT2X

Užpildykite kontaktų formą


PERVEŽIMAI

Ernestas Kapočius
Tel.: +370 621 93532
Email: Ernis@eirif.lt
LTL/FTL kroviniai iš/į Vokietija, Belgija, Austrija, Slovėnija (LTL/FTL krovinių gabenimas iš/į)

Mindaugas Žiaugra
Tel.: +370 687 14830
Email: Mindaugas@eirif.lt
LTL/FTL kroviniai į Italija, Austrija, Slovėnija (LTL/FTL krovinių gabenimas iš/į)

Justina Čereškaitė
Tel.: +370 619 57403
Email: Italy@eirif.lt
LTL Terminalinių krovininių surinkimas iš Italijos

LTL/FTL krovinių gabenimas iš/į Latvija, Estija.

PARDAVIMAI
Vilius Juškovas
Tel.: +370 655 40531
Email: Vilius@eirif.lt

MUITINĖS PASLAUGOS
Vitalij Akutovič
Tel.:+370 610 10786
Email: vitalij@eirif.lt

BUHALTERIJA
Aušra Maskoliūnienė
Tel.: +370 604 66616
E-mail: buh@eirif.lt

DIREKTORIUS
Andrius Kviklys
Tel.: +370 677 73347
E-mail: andrius@eirif.lt